Czym różni się od siebie obroża elektryczna od obroży antyszczekowej?

Obroża elektryczna i obroża antyszczekowa to produkty, które mogą łączyć w sobie wiele funkcji.  Zacznijmy od tego, że łączy je wspólny element – sygnał ostrzegawczy w sytuacji, gdy pupil nie przestrzega zasad, których uczył się podczas treningu. Gdzie szukać wysokiej jakości produktów? Wyłącznie w sprawdzonych sklepach online, takich jak regmag.pl. Jeśli jesteście ciekawi, co przygotował dla Was sklep, zapraszamy!

Obroża elektryczna – zastosowanie

Obroża elektryczna to gadżet dla niesfornego pupila! Jeśli macie w domu psa, który nie radzi sobie z emocjami, jest nadpobudliwy i agresywny, ten produkt jest dedykowany Waszym pupilom. Obroża antyszczekowa charakteryzuje się tym, że poprzez wbudowany nadajnik wysyła sygnały ostrzegawcze wtedy, gdy pupil nadmiernie szczeka, jest hałaśliwy lub przekracza wyznaczony teren do zabawy. Jeżeli interesuje Was również możliwość stworzenia swojemu pupilowi komfortowej strefy zabaw w ogrodzie w trosce, na przykład o spacerowiczów czy przechodniów, wybierzcie zestaw, na który składa się obroża i pastuch. Pastuch to linka wraz z kolorowymi flagami, która wyznacza teren do zabaw.  Oprócz obroży antyszczekowej warto jeszcze zainwestować w wygodne legowisko i podajnik do karmy. 

Na jakich zasadach działa obroża elektryczna i czy jest bezpieczna dla pupila?

Zadaniem obroży elektrycznej jest mierzenie częstotliwości i intensywności drgań w krtani pupila. Zanim właściciel założy ją na szyję swojego przyjaciela, ustawia moc impulsów ostrzegawczych oraz granice dźwiękowe, podczas których pojawia się sygnał dźwiękowy, wibracja i na końcu impuls elektryczny. Od razu dodajmy, że obroża nie zagraża ani zdrowiu, ani życiu psa. Moc impulsu elektrycznego ustala właściciel. Obroża elektryczna nadaje się zarówno dla małego, jak i dużego pupila. Trzeba jeszcze wspomnieć, że nowoczesny produkt nie reaguje na szczekanie innych psów i dźwięków z okolicy. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie regmag.pl. 

(0)