Lustra o szlifowanych krawędziach – zalety

Szukasz modnego i niepowtarzalnego lustra do łazienki? Meble już czekają na użytkowanie, brakuje tylko lustra? Sprawdź ofertę marki Alasta, które oferuje swoim klientom bardzo bogate portfolio. Katalog produktów jest naprawdę zaskakująco duży. Produkty to lustra lub lustra w zestawach z umywalkami, które świetnie się sprawdzają w niewielkich łazienkach. Szafka łazienkowa z lustrem jest doskonałą propozycją także dla osób, które chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Tym sposobem zaoszczędzą czas na poszukiwania lustra i szafki, które powinny ze sobą współgrać nie tylko w kwestii koloru i materiału, ale także pod względem rozmiarów. Projektanci z Alasta podejmują się wyzwań i realizują nawet najbardziej niestandardowe lustra zgodnie z projektem klienta. Produkty na stronie https://alasta.pl/produkt/okragla-drewniana-szafka-z-lustrami-led-diana/ wyróżniają się oryginalnością. Klienci docenili projekty za nowoczesność i innowacyjne rozwiązania. Lustro współcześnie może pełnić wiele funkcji. Jesteś ciekawy jakie? Zapraszamy do lektury!

Innowacyjne i modne lustra w twojej łazience

Lustro modne i oryginalne, czyli jakie? Na przykład z zaokrąglonymi krawędziami, które doskonale prezentuje się na niemalże każdej powierzchni. Jeśli stawiasz na klasykę, to ściany w tradycyjnych kafelkach będę dobrze komponowały się z lustrem. Z kolei, jeżeli marzysz o odrobinie nowoczesności i luksusu, postaw na beton architektoniczny ze złotymi i kamiennymi dodatkami. Lustro z zaokrąglonymi krawędziami jest uniwersalnym wyborem, które pasuje do większości aranżacji. Znajdzie swoje zastosowanie w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim, loftowym, klasycznym i rustykalnym. Jest może za mało ozdobne dla stylu glamour, ale to jeden mały wyjątek. Produkt nie posiada ramy i właśnie to czyni go ponadczasowym. Dlatego pasuje do każdego stylu architektonicznego. Warto jeszcze wspomnieć, że gładkie krawędzie nie powodują uszkodzenia skóry, na przykład podczas czyszczenia lustra. Wszyscy domownicy mogą z niego bezpiecznie korzystać. Co jeszcze stanowi o jego bezpiecznym użytkowaniu? Oczywiście montaż! Lustro może zostać przyklejone na klej lub powieszone na haczykach.

Lustro o szlifowanych krawędziach – cechy charakterystyczne

Lustro o szlifowanych krawędziach dostępne na alasta.pl jest dodatkowo polerowane. Jego grubość wynosi 4 mm, dlatego nie jest toporne. Jego design odznacza się delikatnością. W zestawie dołączono komplet haczyków, kołki oraz klej. Metoda montażu należy do Ciebie. Czym się sugerować podczas instalacji lustra? Oczywiście bezpieczeństwem użytkowania oraz możliwościami, jakie stwarza ściana. W starym budownictwie zaleca się przyklejenie luster do ścian. Gips może nie wytrzymać obciążenia kołków i haczyków. Jaki powinien być dystans od ściany po powieszeniu go na powierzchni? Producent mówi o około 5 mm. Lustro pochodzi od belgijskiego producenta marki AGC. Trzeba dodać, że producent oferuje klientom aż dwa lata gwarancji na wypadek uszkodzeń, czy niekomfortowego użytkowania. Czasem zdarza się, że produkt nie spełnia swoich funkcji, które deklaruje producent. Ważną informacją jest fakt, że lustro może swobodnie wisieć zarówno w pionie, jak i poziomie. Wybór należy do Ciebie! Jeśli chcesz, aby zdobiło ścianę nad umywalką, lepiej zamontować je w poziomie. Zyskujesz szeroką panoramę. Gdy zaprojektowałeś łazienkę tak, że nad umywalką znajduje się mniejsze lustro, a wygospodarowałeś dodatkowe miejsce na większe lustro, wtedy zamontuj je w pionie. Doskonale sprawdzi się przed wielkimi wyjściami, kiedy możesz zobaczyć siebie w całej okazałości.

(0)