W jakich łazienkach najlepiej sprawdza się kran wannowy ścienny?

Urządzając łazienkę musisz mieć na uwadze to, jaki rodzaj rur jest w danym pomieszczeniu. Jeżeli mieszkasz w bloku w starym budownictwie, to nie pozostaje Ci nic innego jak kran wannowy ścienny. Bez obaw! To nie jest gorszy wybór! Producenci zadbali o to, by bateria wannowa ścienna jednouchwytowa również odzwierciedlała najnowsze trendy i inspiracje. Zaprezentujemy zalety baterii ściennej i stojącej, zapraszamy do lektury!

Bateria nad wannę z prysznicem – nowoczesne połączenie 2w1

Bateria nad wannę z prysznicem to unikatowe rozwiązanie, które daje możliwość zarówno zażywania kąpieli i prysznica. Super sprawdzi się w każdym domu, ponieważ jednego dnia możemy poleżeć w wannie i się zrelaksować, a wtedy, gdy się spieszymy weźmy szybki prysznic, który odświeży nasze ciało i przygotuje nas na kolejne wyzwania. Kran i armatura https://superbateria.pl/baterie-wannowe w sklepie internetowym superbateria.pl zachwyci niejednego miłośnika architektury wnętrz. Baterie wannowe i prysznicowe dostępne są w wielu kształtach, rozmiarach i kolorach. Baterie łazienkowe armatura do wanny, pod prysznic czy do umywalki należy regularnie czyścić środkami, takimi jak mleczka i spraye. Dobrym pomysłem jest zastosowanie naturalnych środków czystości na bazie octu, sody oczyszczonej oraz olejków eterycznych. 

Baterie łazienkowe wannowe stojące – hit w nowoczesnych łazienkach

Jeżeli masz możliwości przestrzenne, a twoja łazienka ma co najmniej dziesieć metrów kwadratowych, wybierz dużą wannę i baterie łazienkowe wannowe stojące. Nawet się nie zastanawiaj! Bateria uchodzi za luksusowy dodatek. Wybierz baterię, która będzie pasowała do stylu aranżacji całego pomieszczenia. Model z dwoma lub nawet trzema otworami jest praktyczny i designerski. Jeśli obawiasz się, że bateria może nie pasować do wanny, zajrzyj do parametrów technicznych lub skorzystaj z pomocy fachowców ze sklepu Super Bateria. Pracownicy służą pomocą i fachowym doradztwem. Baterie łazienkowe wannowe stojące, takie jak Talis z trzema otworami wyposażona jest w podstawowy zestaw. Bateria umożliwia strumień normalny i prysznicowy. Posiada mieszacz ceramiczny, który automatycznie łączy wodę ciepłą z zimną oraz przełącznik ciśnieniowy i zawór zwrotny. To co wyróżnia ta baterię, to technologia Air Power, która polega na zasysaniu powietrza i zmieszaniu go z wodą. W sklepie online superbateria.pl możecie zamówić innowacyjne i zgodne z najnowszymi trendami mody modele baterii do wanny i prysznica w kilkunastu odsłonach. Wszystkie baterie nawiązują swoją formą i motywem do różnych stylów. Produkty inspirowane są zazwyczaj naturą. W asortymencie sklepu nie brakuje armatury tworzonej zgodnie z kryteriami stylu skandynawskiego czy loftowego. Te dwa style cieszą się największą popularnością. Armatura łazienkowa i kuchenna sprowadzana jest od polskich i zagranicznych dystrybutorów. Wszystkie produkty posiadają atesty i certyfikaty, a sami klienci docenili je za wysoką jakość, solidność i niepowtarzalne wykonanie. 

(0)